O nas

OCHRONA ŚRODOWISKA
Ze względu na szybko postępującą degradację środowiska naturalnego zagadnienia związane z jego ochroną pełnią kluczową rolę w dzisiejszym świecie. Istotne zatem jest, by działalność przedsiębiorstw była zgodna z przyjętymi normami oraz nie wpływała na przyrodę w negatywny sposób. Osiągnięcie tego celu zależy od prawidłowej współpracy wielu podmiotów i osób, a istotnym elementem tego systemu są specjaliści ochrony środowiska. Dlatego tak ważne jest stworzenie warunków umożliwiających im zwiększanie kompetencji zawodowych, między innymi poprzez udział w organizowanych przez nas szkoleniach z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska.

 

SZEROKA OFERTA SZKOLEŃ, DOŚWIADCZONA KADRA
Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte (wewnętrzne), stacjonarne jedno i kilkudniowe, a także coraz bardziej popularne szkolenia online. Rozbudowując swoją bazę szkoleń dokładamy starań by sięgać po aktualne tematy, mogące sprostać realnym potrzebom branży oraz rynku pracy, dlatego nasze szkolenia obejmują wiele różnorodnych zagadnień z zakresu ochrony środowiska, takich jak m.in. gospodarowanie odpadami, ochrona powietrza, gospodarka wodno-ściekowa, gospodarowanie chemikaliami oraz wiele innych.

Współpracujący z nami wykładowcy to osoby z bogatym doświadczeniem dydaktycznym oraz szeroką wiedzą teoretyczną i praktyczną w tematach związanych z ochroną środowiska.

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia zostały zaprojektowane w taki sposób, by jak najbardziej przystępnie przekazywać wiedzę, by były interesujące oraz możliwie jak najbardziej angażujące dla uczestników. Dbamy również o bezstresowy przebieg i atrakcyjną oprawę szkoleń.

Jakość usług stale monitorujemy m.in. poprzez ankiety ewaluacyjne wypełniane przez Uczestników po zakończeniu każdego szkolenia. Oceny i opinie Uczestników szkoleń są dla nas bardzo istotne, ponieważ pozwalają na lepsze dostosowanie oferty do oczekiwań zainteresowanych osób, co wpływa na podniesienie poziomu jakości naszych szkoleń.

Naszym głównym celem jest zadbanie o to, by wszyscy Uczestnicy opuszczali organizowane przez nas szkolenia z poczuciem, że zdobyli dużą dawkę potrzebnej i interesującej wiedzy, która pomoże im w dalszej pracy.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.