Szkolenia
Warszawa, Zakopane


Ochrona środowiska pełni szczególnie ważną rolę w dzisiejszym świecie i obejmuje m.in. czynności oraz badania pozwalające sprawdzić, czy działalność przedsiębiorstw jest zgodna z przyjętymi normami oraz czy nie wpływa na przyrodę w negatywny sposób. Istnieje zatem zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Naszą gamę szkoleń rozwijamy w taki sposób, by poruszać jak najbardziej aktualne i najważniejsze tematy. Korzystanie ze szkoleń z zakresu ochrony środowiska pozwala zwiększyć kompetencje kursantów, a co za tym idzie, ich szanse na rynku pracy. Prowadzone przez nas szkolenia to także świetna oferta dla pracodawców, którzy chcą zainwestować w swoją firmę i zwiększyć kompetencje pracowników.


Szeroka gama szkoleń

Na naszych szkoleniach podejmujemy wiele różnorodnych tematów, takich jak m.in. gospodarka odpadami, ochrona powietrza, gospodarka wodno-ściekowa, ocena oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko (ooś), sporządzanie operatów ochrony powietrza i operatów wodnoprawnych, gospodarowanie chemikaliami (REACH, IUCLID) oraz wiele innych. Udział w szkoleniach z zakresu ochrony środowiska z pewnością pozwoli Państwu pogłębić oraz poszerzyć stan aktualnej wiedzy. Każde ze szkoleń zostało dokładnie opisane, dzięki czemu osoby potencjalnie zainteresowane mogą zapoznać się z ofertą i określić, czy dane szkolenie jest dokładnie tym, czego szukają.


Przekazujemy wiedzę w sposób rzetelny oraz przystępny

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia zostały zaprojektowane w taki sposoby, by jak najbardziej przystępnie przekazywać wiedzę. Właśnie dlatego dbamy o atrakcyjną oprawę zajęć oraz ich bezstresowy przebieg. Naszym celem jest zadbanie o to, by wszyscy uczestnicy opuszczali szkolenia z ochrony środowiska z poczuciem, że zdobyli dużą dawkę interesującej wiedzy, która pomoże im w dalszej pracy.

Szkolenia organizujemy najczęściej w Zakopanem i w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń oraz do kontaktu.